Baby Art

Studio

by Olesia Martseniuk

Фотостудія Baby Art

 

Baby Art studio – спеціалізована фотостудія для зйомки новонароджених діток. Baby Art studio була відкрита в травні 2018 року. В студії проводяться лише зйомки новонароджених діток і фотосесія Cake Smash, в оренду іншим фотографам фотостудія не здається.

В студії є усе необхідне для роботи з новонародженими: пеленальний столик, засоби для обробки пупочка, а також запасні підгузки, пеленки, вологі салфетки на той випадок, якщо батьки щось забудуть, збираючись на фотосесію. Також у студії знаходиться багато реквізиту для фотосесії. Це маленькі ліжечка і дерев’яні бадейки, корзинки, а також тканинні фони, обмотки, костюмчики і мереживні бодики і чепчики, багато різноманітних шапочок і пов’язочок.

Перед кожною фотосесією приміщення кварцується і проводиться вологе прибирання. І після провітрювання кімната прогрівається до температури, комфортної для малюка. Весь реквізит, який я використовую після фотосесії переться дитячими без алергенними засобами і чистим зберігається.

Загальна площа фотостудії 22 кв м. Завдяки невеликій площі приміщення дуже швидко нагрівається в холодну пору року. Адже для комфортної зйомки малюків температура повітря має становити 27-29 градусів. Приміщення розділене на зони для зйомки і для батьків. В студії дуже затишна домашня атмосфера, є власний санвузол. Батьки зможуть відпочити, спостерігаючи за процесом.

Для того, щоб фотографії були красивими і якісними, фотосесію потрібно проводити у приміщенні де є багато денного світла. У моїй фотостудії є два великих вікна, завдяки яким в студії дуже світло. Тому фотографувати маляток можна в будь яку погоду, навіть дуже похмурого дня. В студії є зразки фотокниг, а також іншої фото продукції, з якою можна буде ознайомитись під час зйомки